ساخت گروهی نخستین کتاب صوتی شهاب الدین هوشمند

دسته بندی : شخصی
گروهی / فردی : افراد
 

شنیدن و خواندن نوشته های هنری را دوست دارم. وقتی کتاب صوتی گوش میدم، لذت میبرم، یاد میگیرم، و حداقلش اینه وقتم مفید میگذره :)

 

میخوام کارزاری راه بندازم با آدمهای علاقه مند به این موضوع ارتباط برقرار کنم تا اگر شد یک کار گروهی را پیش ببریم. فایده های خوبی هم داره:

 

1. تولید محتوا خواهد شد و اینترنت فارسی را غنا میبخشد

2. ترویج کتاب خواندن و کتاب شنیدن و یک فرهنگسازی خوب خواهد بود؛ و همچنین میراثی برای آیندگان

3. برای شماری از آدمها شاید تنها گزینه باشد: نابینایان یا سالخوردگان کم بینای دوستدار کتاب، اونهایی که امکان کتاب خواندن را چندان ندارند اما امکان شنیدنش را بیشتر دارند مانند رانندگان جاده ای و نگهبانان و آرایشگران و ...

 

اگر اهل این مسائل نیستید که مخاطب این حرفهام هم نیستید، اما اگر اهلش هستید، بیایید چک و چونه نزنیم و آستین بالا بزنیم laughing

 

حالا برنامه چیه؟ یک اجرایم رو میزارم بشنوید. این صفحه که امکان نظر گذاشتن نیست، اما در زیر ویدیوهای آپارات میشه کامنت گذاشت و بحث را گرم کرد. ایمیل هم که راه ارتباط رسمی هست.

 

 

میخوام از دل نظرها و پیشنهادهای دوستانم و علاقه مندان به این طرح، به انتخاب یک کتاب برسم. موضوعی که در ذهن دارم روشهای موفقیت و انگیزه بخشی است. این مهمترین نکته است که برای یک کار گروهی بتوانیم روی اول کار توافق کنیم و در مرحله انتخاب کتاب نمانیم. از این مرحله باید گذر کرد.

بعدش انتخاب عکس کاور را داریم که در فرمت ویدیویی یا صوتی قابل مشاهده در نمایشگر مخاطب است. چند تا از عکسهای خودم را برای نمونه آوردم که اگر تمام گویندگی کتاب با من شد، لطفاً یکی را پیشنهاد بدهید استفاده کنم.

بعدش هم انتخاب موزیک متن را داریم که میتواند سراسر کتاب یکی باشد، یا برای هر فصل تغییر کند. قانون مالکیت معنوی و حق مولف هم باید رعایت شود.

 

خب وقتی این پیشنهاداتتون را دستم رسوندید، گزینش نهایی را انجام میدهم. بعد باید تصمیم بگیرم خودم تنهایی کل کتاب را بخوانم یا هر شمار صفحه مشخصی را به یک نفر واگذار کنم؟ مثلا اگر هر نفر چهار صفحه را بخواند و فایلش را تحویل دهد، بیست نفری میشه یک کتاب هشتاد صفحه ای را برگردان صوتی کرد! اینم خدمت گروه ما به زبان فارسی wink

در بخش مالی، اگر سرمایه پشت این کار بیاید، میتوان برخی امور حرفه ای را به حرفه ای ها واگذار کرد و مثل یک مشتری محترم، دستمزدشان را هم داد. اموری مثل کاور زدن یا پوستر ساختن، ساخت موسیقی اورجینال، ویرایش ویدیو یا کلیپ ساختن، و کارهایی از این دست ... حالا در ادامه تجربه همه ما بیشتر میشه و این مبحث را بهتر فرمولبندی خواهیم کرد.

 

همینا دیگه ... اگر نکته ای از قلم افتاد در آپارات میگم. ممنون از همه smile

بانی شهاب هوشمند
Mr_houshmand@yahoo.com
www.divar.ir/v/vPnO-nomX/
نشانی
sasani
کرج
البرز
ایران
کارزارهای بانی اینجا را کلیک کنید تا دیگر کارزارهای ساخته شده به دست این کاربر را ببینید
آمار حامیان مبلغ هنگام
بازمانده  ریال 500,000.00 2018-02-07
رفیق شهاب  ریال 500,000.00 2018-02-03
ادمین  ریال 10,000.00 2018-01-30

س-م-ر

پایان کارزار به هنگام

س-م-ر

آغاز کارزار به هنگام

 ریال 1,010,000.00
از  ریال 1,000,000.00
0
روز مانده
101.00%
تامین مالی شده

نوع تامین مالی: پشتیبانی مالی

این کارزار در این زمان پایان می یابد: 2018-02-07

جزییات پاداشها

اینطور فرض میکنم شما از اصل طرح خوشتون اومده. ارسال ایمیل تشکر. و اینکه دم شما خیلی گرم

پشتیبانی مالی کردن 10000 ریال یا بیشتر


فروخته شد

1
عدد پاداش به فروش رفته
پاداشهای بالایی و اینکه بعد اتمام پروژه نام شما را بعنوان حامی در یک پست جداگانه در آپارات میاورم

پشتیبانی مالی کردن 50000 ریال یا بیشتر


0
عدد پاداش به فروش رفته
پاداشهای بالایی و ذکر نام شما در یک فایل جداگانه به صورت کلامی

پشتیبانی مالی کردن 200000 ریال یا بیشتر


0
عدد پاداش به فروش رفته
پاداشهای بالایی و ذکر نام شما در یک فایل جداگانه به صورت کلامی به همراه تبلیغ کسب و کار شما به میزان سی ثانیه پس از آن. این آیتم را بطور ایمیلی هماهنگ خواهیم کرد. چون شما حامی ویژه این کار فرهنگی بوده اید، وقت جدی صرف خواهم کرد تا پاسخگوی محبتتان باشم. در پروژه بعدی، کتاب و عکس و موزیک پیشنهادی شما در اولویت قرار خواهد گرفت

پشتیبانی مالی کردن 500000 ریال یا بیشتر


2
عدد پاداش به فروش رفته
بانی

شهاب هوشمند
Mr_houshmand@yahoo.com
www.divar.ir/v/vPnO-nomX/
دیگر کارزارهای بانی