اشتیاق آموزش، شوق یادگیری

دسته بندی : هنر
گروهی / فردی : افراد
 

سلام به همه مخاطبان و به دوستان خوبم.

 

علاقه دارم از محیطهای آموزشی عکس بگیرم. از بزرگ و کوچک. چون حس امید را در جامعه تزریق میکند. یعنی این حس را به بیننده میدهد که با وجود سنگ باران مشکلات، افرادی هستند که شوق یادگیری در آنها شعله ور است و به آینده ای بهتر چشم دارند، در روزمرگی حل نشده اند.

 

خب بحث آموزش در کشور ما ایرادهای فراوانی دارد. به کمک خیرین مدرسه ساز نیاز است. به همت مردم برای نوسازی و بهسازی فضاهای آموزشی نیاز است، به ویژه در روستاهای متروک و صعب العبور.

 

 

اگر فرهنگش جا بیفتد که بجای توقع بی نهایت و تمام نشدنی از دولت، خود مردم بهتر است مشارکت کنند، امید میرود شرایط بهتر شود.

 

در این راستا، ثبت تلاشهای جاری اهمیت دارد. اینکه عکس و فیلم تلاشگران کنونی در اینترنت و گالری ها و نمایشگاهها و مسابقات و هر گونه رویداد مربوطه عرضه شوند تا این همه حرف و شعار، پشتوانه رسانه ای هم بیابند.

نقش عکاسان و فیلمبرداران در این امر مهم است. منصفانه نیست زحمتهای آنها را فقط در ابعاد سود شخصی شان دید. ای بسا سودی هم نبرده باشند و از جیب خرج کرده باشند. به ویژه اگر بحث چاپ کردن و قاب گرفتن عکسها مطرح باشد، هزینه ها واقعاً جدی هستند و همه ی کار در عکاسی رایگان با موبایل یا دوربین دیجیتال خلاصه نمیشود.

تهیه و نگهداری تجهیزات عکاسی و لوازم جانبی دوربین، خود بحثی حرفه ای را میطلبد، که اهل فن از آن آگاهی دارند. همچنین به روز رسانی وسایل و تعمیرات در مواقع لزوم، و پیشامدهای ریز و درشت که در هنگام کاربرد این ابزار حساس و گرانقیمت در شرایط محیطی دشوار شخص عکاس با آنها روبروست. 

عکاس باید دست باز و ذهن آسوده داشته باشد تا کارش را بکند و هنرش را مفید بگرداند: برای هر رسانه و خبرگزاری که طالبش بود، یا قراردادی بست، یا مجمعی که اثرگذاری آن بیشتر بود. اگر چنین شود، کار شکل حرفه ای تر به خود میگیرد، نگرانی بابت خرج ها کمتر میشود و اگر حذف نشوند دست کم تعدیل میشوند و تلطیف می یابند.

ارتباط بانیان چنین ایده هایی با حامیان چنین ایده هایی هم مستقیمتر و عاطفی تر میشود و تشریفات اداری مرسوم کمتر دست و پا گیر خواهند شد.

 

بهرحال اینها جمعبندی افکار من از فاز نخست پیگیری رشته ای از عکسبرداریها است، که امیدوارم مورد استقبال و عنایت شما قرار گیرد.

 

خب درباره هزینه ها بگم که بخشی از اون را خودم تقبل میکنم و میخوام تست کنم اگر بخشی دیگر را بطور شراکتی تامین کنم، چگونه خواهد بود و راهگشای پروژه های مشارکتی آینده خواهد شد؟

 

 

تخمینم اینه با شصت هزار تومان بشه استارت کار رو زد. این مبلغ صرف چاپ و قاب گرفتن عکسهای منتخب خواهد شد؛ و اینکه هزینه های ایاب و ذهاب و هزینه های ورود به محیطهای مختلف که در نقاط محروم و دورافتاده باید قبل از شروع به کار یک پروژه حرفه ای محاسبه شوند تا بودجه روشنی برای آن کار بتوان تخمین زد. 

 

همچنین باید اشاره کنم که بسیار ممنون خواهم شد اگر در حین این کارزار کسی پیدا شود بتواند برای من مجوز ورود به مراکز آموزشی محروم را فراهم کند. من صادقانه هدفم را بیان میکنم و بنابراین انتظار دارم فهمیده شود هدف فقط کمک مالی نیست، کمک میتواند معرفی من به آن مراکز باشد. بخشی از این پروژه هزینه های مالی است و بخشی دیگر کسب اجازه و هماهنگی با ارگانهای دولتی است، و هر مقام مسئولی که میتواند نقش موثری ایفا کند. smile

 

نمونه هایی از عکاسیهای من را در این صفحه ملاحظه میکنید؛ اگر حس میکنید به سلیقه شما نزدیک است، لطفاً اعلام حمایت کنید که شروع یک روش تازه سرمایه گذاری برای تامین مالی پروژه های هنری-رسانه ای، از طریق اینترنتی باشد. تا فرصتی دیگر خدا نگهدار wink

 

 

بانی امیر حسین خاتمی
sahkhatami@gmail.com
www.instagram.com/amirhoseinkhatami/
نشانی
Gohardasht - Hamoon Avvalesh :D
کرج
البرز
ایران
کارزارهای بانی اینجا را کلیک کنید تا دیگر کارزارهای ساخته شده به دست این کاربر را ببینید
آمار حامیان مبلغ هنگام
محمد  ریال 500,000.00 2018-01-17
بزرگ آقا  ریال 100,000.00 2018-01-16
یک دوست  ریال 10,000.00 2018-01-13

س-م-ر

پایان کارزار به هنگام

س-م-ر

آغاز کارزار به هنگام

 ریال 610,000.00
از  ریال 600,000.00
0
روز مانده
101.67%
تامین مالی شده

نوع تامین مالی: پشتیبانی مالی

این کارزار در این زمان پایان می یابد: 2018-01-18

جزییات پاداشها

تشکر زیاد. صفحه اینستاگرام شما رو لایک میکنم. فایل اصلی عکس منتخب را به ایمیل شما میفرستم

پشتیبانی مالی کردن 100000 ریال یا بیشتر


1
عدد پاداش به فروش رفته
تشکر زیاد. صفحه اینستاگرام شما رو لایک میکنم. فایل اصلی دو عکس منتخب را به ایمیل شما میفرستم. از عکس منتخب یک پرینت به دو نفر اول تحویل میدهم به این ترتیب که با لحاظ هزینه پستی و پانزده درصد تخفیف برایشان ارسال میشود. همچنین دو نفر اولی که این پاداش را برگزینند، از من یک کارت تخفیف میگیرند، که بر اساس آن، برایشان یک کار عکاسی پرتره یا تبلیغاتی انجام خواهم داد، و مبلغش هر چه باشد، پانزده درصد تخفیف منظور خواهم کرد. اگر با من آشنایی شخصی و از نزدیک دارید که کار ساده است، در غیر این صورت از طریق ایمیل هماهنگیهای لازم را انجام خواهیم داد تا این آیتم به شما تعلق بگیرد

پشتیبانی مالی کردن 300000 ریال یا بیشتر


0
عدد پاداش به فروش رفته
تشکر زیاد. صفحه اینستاگرام شما رو لایک میکنم. فایل اصلی سه عکس منتخب را به ایمیل شما میفرستم. از عکس منتخب یک پرینت رنگی به سه نفر اول تحویل میدهم به این ترتیب که با لحاظ هزینه پستی و سی درصد تخفیف برایشان ارسال میشود. همچنین سه نفر اولی که این پاداش را برگزینند، از من یک کارت تخفیف میگیرند، که بر اساس آن، برایشان یک کار عکاسی پرتره یا تبلیغاتی انجام خواهم داد، و مبلغش هر چه باشد، سی درصد تخفیف منظور خواهم کرد. اگر با من آشنایی شخصی و از نزدیک دارید که کار ساده است، در غیر این صورت از طریق ایمیل هماهنگیهای لازم را انجام خواهیم داد تا این آیتم به شما تعلق بگیرد

پشتیبانی مالی کردن 500000 ریال یا بیشتر


1
عدد پاداش به فروش رفته
بانی

امیر حسین خاتمی
sahkhatami@gmail.com
www.instagram.com/amirhoseinkhatami/
دیگر کارزارهای بانی